Başkan’ın Mesajı

Kıymetli Hemşehrilerim,

Belediyemizi 30 Mart’ta teslim aldık. Bitmeye yüz tutmuş bir ilçe ve belediyesini devralmayı göze almıştık. Amacımız daha yaşanabilir Karahallı hedefiydi. Bu hedef cesaretimizin yegane temeli oluşturmaktaydı. Bu hedefle vazifemize başlamış bulunmaktayız. Her şeye sıfırdan başlayarak Karahallımıza yepyeni, modern bir yüz kazandırmak için sizlerle birlikte yola çıktık.

             Geleceğimizi sağlam temeller üzerine kurabilmek çalışmlarımızın yönünü belirleyecektir. Belediyecilik serüvenimize ilkelerimizle yön verdik; “Önce İnsan” diyerek çıktık yola… Coşkuyla, azimle… “Gelecek Seçim İçin Değil, Gelecek Nesil İçin Belediyecilik” dedik. “Özgün Projeler, Kalıcı Eserler”i birlikte gerçekleştirmeyi amaçladık.

            Göreve geldiğimiz tarihten bu yana sizlerin düşüncesini hep önemsedik ve önemseyeceğiz. Karahallı’da yaşayan herkese ve her kesime eşit ve adil hizmet vereceğiz. Partili-partisiz, oy vermiş-vermemiş diye asla ayrım yapmadan tüm halkımıza adil ve eşit hizmet götüreceğiz. Verdiğimiz bu sözümüzün de arkasında olacağız. Hiçbir fark gözetmeden tüm halkımızı kucaklamaya yemin ettik, birlikte başaracağız.

            Yapacağımız çok işler var. Santral deremizi revize etmek istiyoruz bu sayade elektiriğimizi kendimiz üreteceğiz ve satacağız. Organize sanayi yolunun biran evvel yapılması istihdam açısından çok önemli. Yüksek öğrenim yurdu acil olarak ihtiyacımız. Kaldırımlarımız ve yollarımız revize edilmesi gerekiyor. Kaçak yapılaşmanın önüne geçeceğiz. Yeni mesire alanları oluşturacağız. Çarşı projemiz olmazsa olmazımız. Belediye araçlarımız eksik ve hepsi hurda yenilenmemiz gerekiyor ve yapacağız. Vs.vs.vs

            Saymakla bitemeyecek eksiklerimiz var. Var gücümüzle çalışıp üstesinden geleceğiz.

            Çünkü Karahallı Belediyesi; çalışmalarının odağına “insan” unsurunu koyan, dürüst, şeffaf ve haysiyetli iş üretme anlayışını getiren, tüm hizmetlerinde birinci sınıf olma gayretini taşıyan, ‘Ben’ yerine, ‘biz’ diyen, şahsi değil, ortak menfaatler uğruna çalışan, Hak, hukuk ve adalete inanan, doğruluk ve yansızlık adına mücadele eden, insanı güler yüzle karşılayan ve ağırlayan bir idare ile idare edilmektedir.

BİZİ TAKİP EDİN…
Bu vesile ile tüm vatandaşlarımızı sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

Ali TOPÇU